φτφτ

Χριστός Ανέστη και Χρόνια Πολλά, με υγεία, αγάπη, χαρά!

Επίδομα μετακίνησης

Όσοι μαθητές δικαιούνται επίδομα μετακίνησης (καυσίμων) θα πρέπει να ετοιμάσουν και προσκομίσουν στο σχολείο Υπεύθυνη Δήλωση η οποία θα αναγράφει τα παρακάτω μετα το "...δηλώνω ότι:"

[α. έχω την γονική μέριμνα του/ της μαθητή/ τριας ....................................

β. έχω την ευθύνη μετακίνησής του από το ...................................... στο 2ο ΕΠΑΛ Ιωαννίνων για το χρονικό διάστημα 11/9/2023 έως και 23/12/2023 με το ΕΙΧ .....................................που ανήκει στον ...........................................]

Προσοχή!!! Είτε η Υπεύθυνη Δήλωση γίνει μέσω gov.gr [ https://www.gov.gr/ipiresies/polites-kai-kathemerinoteta/psephiaka-eggrapha-gov-gr/ekdose-upeuthunes-deloses ] είτε γίνει χειρόγραφα με θεώρηση γνησίου υπογραφής [ https://www.entypa.info/genika/55-ypeyuhnh-dhlvsh.html ] Η ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑΓΕΝΕΣΤΕΡΗ ΤΗΣ 23/12/2023. Η ανακοίνωση αυτή σας ενημερώνει σήμερα, ωστόσο οι ενέργειες για την Υπεύθυνη Δήλωση θα πρέπει να λάβουν χώρα μετά την 23/12/2023.